Centrum Kształcenia CANOVA zostało stworzone, by kształcić wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, wizażu, florystyki . 

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom rynku pracy, na którym widoczne jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników ośrodków SPA&Wellness, gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich oraz kwiaciarni, florystów a także asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekunka środowiskowa, opiekun w domu pomocy społecznej.

Nauka w Centrum Kształcenia CANOVA, to nie tylko przyswajanie wiedzy książkowej i praktykowanie w szkolnej pracowni. Chcąc, aby nasi uczniowie i absolwenci byli przygotowani do wyzwań jakie stawia przed nimi rynek pracy, oferujemy im udział w pokazach, konkursach, warsztatach i kursach dokształcających. Dzięki temu nasi absolwenci mogą pozyskać ciekawą dobrze płatną pracę w kraju i zagranicą, a także otworzenie własną działalność gospodarcza

Głównym atutem naszego ośrodka szkoleniowego jest specjalizacja w wąskiej dziedzinie. Dzięki temu cały czas możemy śledzić rynek i wzbogacać naszą ofertę edukacyjną o najnowsze trendy.

Centrum Kształcenia CANOVA przeznaczone jest dla osób, które nie tylko chcą uzyskać zawód, ale również pragną rozwijać pasję i zdobyć nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Kształcenia CANOVA !!!