IMG_0052           IMG_0053      Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

Kwalifikacja A.61  Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy
Kwalifikacja A.62  Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Od prawie 20 lat rynek usług w branży zdrowia i urody  jest jednym z najbardziej dynamicznych w Polsce i na świecie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną dbać o własny wygląd, dlatego coraz częściej korzystają z usług salonów piękności oraz ośrodków SPA&wellness.

Nauka w  Policealnej Szkole  Kosmetycznej CANOVA w Krakowie da Ci wysokie kwalifikacje i umiejętności. U nas zdobędziesz wiedzę z zakresu: anatomii i fizjologii, dermatologii, fizykoterapii, kosmetologii, chemii kosmetycznej, pracowni chemii, pracowni kosmetyki, dietetyki, higieny oraz ratownictwa.

Jednak aby zostać cenioną kosmetyczką ważna jest również ambicja, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, wzbudzanie zaufania i sympatii, dlatego oferujemy również zajęcia z psychologii.

Dla osób zamierzających w przyszłości otworzyć własny salon kosmetyczny, przydatne okażą się zajęcia z podstaw przedsiębiorczości, a także bezpłatne porady i pomoc związana z otwarciem własnej działalności.

Dla słuchaczy naszej policealnej szkoły kosmetycznej  CANOVA, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oferujemy program rozszerzony o zajęcia z WIZAŻU, STYLIZACJI PAZNOKCI, PEDICURE LECZNICZEGO ORAZ PRZEDŁUŻANIA RZĘS.

Zawód kosmetyczki stwarza szerokie możliwości pracy. Policealna Szkoła Kosmetyczna CANOVA w Krakowie zapewnia nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, którą można wykorzystać podczas pracy zawodowej.

Nauka trwa cztery semestry, w trakcie których słuchacz zdobędzie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Słuchacz po zdaniu egzaminu
z kwalifikacji organizowanego przez naszą szkołę na podstawie upoważnienia OKE w Krakowie otrzymuje dyplom z tytułem zawodowym
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Poszukiwane są kosmetyczki z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi !

czas trwania nauki: 2 lata tj. 4 semestry

Perspektywy pracy

 • gabinety i salony kosmetyczne
 • ośrodki SPA&wellness
 • firmy kosmetyczne
 • studia stylizacji
 • lub otworzenie własnej działalności w wymienionym powyżej zakresie

Któż z nas nie chciałby zdobywać umiejętności, które może wykorzystać zarówno w celach zarobkowych jak i dla własnej przyjemności?

Koszty nauki

gwarantujemy stałe czesne przez wszystkie cztery semestry nauki,

u nas nie płacisz czesnego za okres wakacji,

brak opłat za egzamin zawodowy,

brak opłat za wydanie legitymacji, indeksu, zaświadczenia do ZUS-u i WKU.

System zaoczny

 • wpisowe –  0 zł
 • program podstawowy – 180,00 zł miesięcznie
 • program rozszerzony – 240,00 zł miesięcznie

System dzienny NAUKA ZA DARMO!

 • wpisowe – 0 zł
 • program podstawowy –  0 zł
 • program rozszerzony – PROMOCJA 70,00 zł

  www.canova.pl                                                                    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplakat_A3_kosm