Kwalifikacja FRK.01  Wykonywanie usług fryzjerskich
Kwalifikacja FRK.02  Projektowanie fryzury

Szkoła posiada bezpłatny parking.

Technik usług fryzjerskich z Podstawami Trychologii.W ramach zajęć na kierunku technik usług fryzjerskich wprowadzamy do programu nauczania nowość – Podstawy Trychologii. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę w dziedzinie trychologii, zajmującego się diagnozą chorób skóry głowy i włosa.

Dobry fryzjer to jednocześnie stylista, słuchacz, przyjaciel, a także doradca.

Dobry fryzjer to nie tylko znawca podstawowych technik i narzędzi, ale również osoba wszechstronna. Osoba, która dużo wie nie tylko o technice, ale również o modzie, stylizacji, wizażu, a także o kosmetykach.

Świadczenie tych usług nie ogranicza się jedynie do strzyżenia, modelowania, układania czy też farbowania włosów. To także kontakt
z ludźmi, rozumienie i dostrzeganie ich potrzeb.

Szkoła fryzjerska CANOVA, w Krakowie wiedząc że dobry warsztat to podstawa, oferuje zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu higieny, materiałów fryzjerskich, technologii fryzjerstwa, stylizacji, pracowni fryzjerskiej.

Ważnym aspektem pracy fryzjera jest również komunikacja, umiejętność słuchania i otwartość na ludzi. Pomocne będą zatem zajęcia
z podstaw psychologii, podstaw pedagogiki i marketingu.

Dla osób pragnących w przyszłości otworzyć swój salon fryzjerski, oferujemy zajęcia z podstaw działalności usługowej, podstaw przedsiębiorczości, a także bezpłatne porady i pomoc.

W ramach nauki w studium fryzjerskim oferujemy program rozszerzony o zajęcia z WIZAŻU, STYLIZACJI PAZNOKCIPRZEDŁUŻANIA RZĘS.

Oferujemy narzędzia do zdobycia wysokich kwalifikacji w zawodzie technik usług fryzjerskich. Wiedza i umiejętności zdobyte w studium fryzjerskim CANOVA pozwolą na możliwość świadczenia usług jako fryzjer w profesjonalnych salonach fryzjerskich, bo tam trafiają najlepsi absolwenci szkół fryzjerskich.

Nauka trwa cztery  semestry, w trakcie których słuchacz zdobędzie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Słuchacz po zdaniu egzaminu
z kwalifikacji organizowanego przez naszą szkołę na podstawie upoważnienia OKE w Krakowie otrzymuje dyplom z tytułem zawodowym
TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH.

CANOVA na finałowej Gali Miss Intercontinental w Płocku

Poszukiwani są fryzjerzy z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi !!!

czas trwania nauki: 2 lata tj. 4 semestry

Perspektywy pracy

  • salony fryzjerskie
  • agencje mody, reklamy, fotografii
  • studia stylizacji
  • studia filmowe, telewizyjne
  • teatr
  • własna działalność gospodarcza

Koszty nauki

*gwarantujemy stałe czesne przez wszystkie cztery semestry nauki,
*u nas nie płacisz czesnego za okres wakacji,
*brak opłat za egzamin zawodowy,
*Szkoła posiada bezpłatny parking.System zaoczny

  • wpisowe – 0 zł
  • program podstawowy – 270,00 zł miesięcznie
  • program rozszerzony – 320,00 zł miesięcznie

www.canova.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY